Canlı Tombala Nasıl Oynanır?

Tombala, Türk ailelerinde geleneksel bir oyun halini almış oyunlardan biridir. Özellikle yılbaşı programı içerisinde sıklıkla oynadığımız bu oyunu internet üzerinden oynamak isteyebilirsiniz. Canlı tombala, istediğiniz sayıda kart seçimi ile başlar. Tombala yapabilmek amacı ile almış olduğunuz bu kartlara çekilen sayılar doğrultusunda pul ekleyerek oyunu ilerletirsiniz. Kart seçimi sizin oyundaki kaderinizi belirleyecek tek hamledir. Bu nedenle seçim yaparken dikkatli olmanız gerekmektedir. 

Oyunun amacı her kartta yer alan satır ve sütunlarda bulunan rakamların sayı çekimi ile tamamlanmasını sağlamaktır. İlk satırı tamamlayan kişiler “Birinci çinko”yu tamamlamış olur, üç çinkoyu tamamlayan kişi oyunu kazanır. 

Canlı Tombala Özellikleri

Canlı tombala, klasik tombala gibi oynanabilen bir oyundur. Bu oyun internete erişim sağlayabildiğiniz akıllı cihazlarınızdan oynayabileceğiniz bir oyundur. İster telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan oyuna erişerek bu keyfi çıkarabilirsiniz. Tombala çekilişleri online şekilde gerçekleştirilerek 90 oyuncu ile aynı anda bu oyunu oynayabilmenizi sağlamaktadır. Bahis sitesinden bu oyuna katılmak istiyorsanız öncelikli olarak kart seçimi yapmanız gerekmektedir. 

Katılımcı sayısı arttıkça kazanacağınız tutar da büyük oranda artış göstermektedir. Tombala oyununda yalnızca şansınıza güvenmelisiniz. Hiçbir şekilde strateji geliştirme olasılığı olmayan bu oyunda kartınızla çekilen sayılar ne kadar uyumlu olursa o kadar para kazanmanız mümkündür. Çekiliş genellikle site tarafından üretilen bir robot yardımı ile gerçekleştirilir. Böylelikle hile gibi durumlarından meydana gelmesi büyük oranda engellenmiş olur.